پاورپوینت سیستم حسابداری و فرایندهای سیاسی

مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت درباره منسوجات كشاورزي🔍پاورپوینت درباره مديريت ذهن🔍پاورپوینت درباره مفهوم پردازش خط لوله اي🔍پاورپوینت درباره میزان یا شاخص های بهداشتی🔍پاورپوینت درباره نام گذاری در شبکه های کامپیوتری🔍پاورپوینت درباره نظریه میدانی کرت لوین🔍پاورپوینت درباره نجوم در اسلام🔍پاورپوینت درباره نقش کلیدی روابط عمومی ها در کشورهای پیشرفته در مقایسه با نقش تقلیدی آن در کشورهای درحال توسعه🔍پاورپوینت درباره نقش روي در سلامت و ترميم شكستگي استخوان🔍پاورپوینت درباره نظام بهسازي و آراستگي در كار و محيط كار 🔍پاورپوینت درباره نرم افزار پرونده الکترونيکي سلامت ايران🔍پاورپوینت درباره مهارت و اصول خواندن(Dyslexia)🔍پاورپوینت درباره مشکلات و راهکارهای جذب بارهای جدید در بخش ریلی🔍پاورپوینت مبحث درختها در ساختمان داده ها🔍پاورپوینت درس طراحی الگوریتم ها (با شبه کد های c ++)🔍پاورپوینت انواع حافظه های کامپیوتری🔍مالیات مستقیم🔍تحقیق درباره شيمي نفت 🔍تحقیق درباره شيوه (استراتژي) در شير اِن زِد🔍تحقیق درباره شیوه برنامه زندگی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت سیستم حسابداری و فرایندهای سیاسی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاورپوینت سیستم حسابداری و فرایندهای سیاسی
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود
دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی سیستم حسابداری و فرایندهای سیاسی در 25 اسلاید در قالب پاورپوینت , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده دانشجویان...

قسمتهایی از متن پاورپوینت:

مقدمه
روزگاری نه چندار دور حسابداری به عنوان موضوع غیر سیاسی پنداشته می شد. اگرچه حسابداری مانند ریاضیات و نجوم هیچ گاه از سیاست جدا نبوده اما نسبت به برخی رشته ها جنبه های سیاسی کمتری داشته‚ حتی در برخی زمینه های حسابداری مانند مالیات که با جامعه ارتباط بیشتری دارد حسابداران بدون دخالت در سیاست گذاری های مالیاتی تنها به مسائل فنی می پرداختند.
امروزه با توجه به بحث های اخیر فرایند استاندارد گذاری دیگر نمی توان حسابداری را فرایند غیر سیاسی در نظر گرفت. ارقام منعکس در گزارش های حسابداران تأثیر با اهمیتی بر رفتار های اقتصادی دارد. قواعد حسابداری بر روی رفتار انسانها تأثیر گذاشته و از این جهت فرایند سیاسی تلقی می شود در نتیجه این قواعد در عرصه های سیاسی و با در نظر گرفتن مسائل حسابداری وضع می شوند.

فهرست مطالب به شرح زیر میباشد:
مقدمه
ماهیت فرایند سیاسی
نقش عوامل سياسي درتدوين استانداردهاي حسابداري
روش هاي تدوين استانداردها
1:تدوين استانداردها توسط جوامع حرفه اي
2: تدوين استانداردها توسط جوامع حرفه اي وتصويب آن توسط مراجع عمومي
3: تدوين استانداردهاي حسابداري توسط مرجع منتخب دولت
4: پذيرش استانداردهاي بين المللي حسابداري
تدوين كننده مقررات حسابداري، دولت يا بخش خصوصي؟
نقش محافل سياسي در روند تدوين استانداردهاي حسابداري
نقش دولت در روند تدوين استانداردهاي حسابداري
تجربه ساير كشورها
تاثیر فرآیند های سیاسی بر روش های حسابداری
نتیجه گیری
منابع


پشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک و یا در تلگرام عنوان بفرمایید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود