دانلود پاورپوینت کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی و ورزش احمد آذربانی و رضا کلانتری

مطالب دیگر:
📚تحقیق آزادى و عدالت در انديشه امام خمينى (ره)📚تحقیق زندگی نامه امام خمینی📚تحقیق وصایای امام📚تحقیق مذهب، سنت و مدرنيته در انقلاب ايران📚تحقیق نقش هنر در دفاع مقدس📚تحقیق ريشه‌ ها و علل پيدايش تفکر صهيونيسم و دولت و کشور اسرائيل📚زندگی نامه باقرخان📚تحقیق زندگی نامه شيخ فضل الله نوری📚تحقیق کلنل محمدتقی خان پسیان و کودتای ۱۲۹۹📚تحقیق صهیونیسم مسیحی و جهان اسلام📚تحقیق تاريخ فرش و فرشبافي📚تحقیق ناصرالدين شاه و تركمن📚تحقیق تاريخچه شركت ايران خودرو📚تحقیق تاريخچه شهرنشيني📚تحقیق تاريخچه شهر كاشان📚پاورپوینت ارائه کتبی ساختار متن اصلی📚پاورپوینت ساختمان های گسسته📚پاورپوینت سیستم مدیریت و بازیافت مواد زائد جامد در جهان و ایران📚پاورپوینت گزارشی از فعالیت‌ ها و برنامه‌ های شبکه آزمایشگاهی فن آوری نانو📚پاورپوینت سيستم مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست (HSE)
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود پاورپوینت کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی و ورزش احمد آذربانی و رضا کلانتری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاورپوینت کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی و ورزش احمد آذربانی و رضا کلانتری,کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی و ورزش,کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی و ورزش احمد آذربانی,کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی و ورزش رضا کلانتری,دانلود کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی و ور
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود
در 26 اسلاید در قالب پاورپوینت , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده دانشجویان...

قسمتهایی از متن:

اصول : principles
اصول جمع مکسر اصل به معنی ریشه ها ، پایه ها و بنیاد یک چیز در واقع اصول هر پدیده ، اساس و بنیان آن پدیده را تشکیل می دهند اصول یک علم، یعنی مجموعه قضایای روشن و منطقی که تمام مراحل و مبانی دیگر بر پایه آن استوار گردیده است.
اصول وضع کردنی نیستند بلکه آنها را باید از رابطه بین قضایا استخراج کرد.

مبانی : Foundation
کلمه مبانی جمع مکسر مبنا و به مفهوم بنا ها، بنیان ها، شالوده ها وساختمانها است.
در واقع مبانی هر پدیده یا علمی متضمن پایه ها، چهار چوپ، اسکلت و ساختار اصلی آن پدیده یا علم است.
بین ایجاد ساختار تربیت بدنی و بنای یک خانه شباهت های قابل توجهی وجود دارد. هم چنان که ستون ها و تیر های اصلی به خانه شکل و استحکام می بخشند، عناصر اصلی تربیت بدنی مبنا و چهار چوب مسلمی را به وجود می آورند و آن را به عنوان تجربه ای با ارزش برای تمام افراد پا بر جا می کنند. این عناصر مشخص و اجزای مختلف آن، در قالب یادگیری معنی دار به هم مرتبط خواهند شد. این عناصر ، مفاهیم تربیت بدنی هستند و بیان گر ساختار تربیت بدنی در برنامه های مدارس کشور خواهند بود.

تربیت : Education
معادل فارسی تربیت کلمه ( پرورش) است هدایت فرد از آنچه است ،به آنچه باید بشود .
ژان ژاک روسو، فیلسوف سویسی قرن نوزده می گوید: تربیت ،علمی است که می تواند فرد را در دایره استعدادهای فطری اش پرورش دهد.

فهرست مطالب به شرح زیر میباشد:
فصل اول:
بررسی مفاهیم
فصل دوم:
بازی play
فصل سوم:
مبانی فلسفی تربیت بدنی و ورزش
فصل چهارم:
بازی و تعلیم و تربیت
فصل پنجم:
تعلیم و تربیت حرکتی


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود